Ankara Güdül - Forum KARİYER FORUM İŞ KURMA VE GİRİŞİMCİLİK
İŞ KURMA VE GİRİŞİMCİLİK

İş kurmak isteyenler ile girişimci adayları için iş fikirleri alabilecekleri, mevcut girişimcilerin tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.

'İŞ KURMA VE GİRİŞİMCİLİK' - Kategorisindeki Alt Forumlar
2
Mesaj
Gıda sektöründe iş kurmak isteyenler ile girişimci adayları için iş fikirleri alabilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.
Yeni Yorum Var!
xxx • 17/06/2020, 15:10
2
Mesaj
Tarım ve Hayvancılık sektöründe iş kurmak isteyenler ile girişimci adayları için iş fikirleri alabilecekleri, teşvik ve destekler hakkında bilgi bulabilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.
Yeni Yorum Var!
0
Mesaj
Dış ticaret sektöründe iş yapmayı düşünenlerin İthalat, İhracat, Gümrük, Nakliye vb. konularda bilgi bulabilecekleri, iş fikirleri alabilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm
Yeni Yorum Yok!
Henüz yok
İlk konuyu sen açmak ister misin?
1
Mesaj
Tekstil sektöründe iş kurmak isteyenler ile girişimci adayları için iş fikirleri alabilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.
Yeni Yorum Var!
OkanıR • 24/05/2020, 20:54
3
Mesaj
E-Ticaret sitesi kurmak isteyenlerin iş fikirleri alabilecekleri, drop shipping, xml bayilik sistemi vb. konularda bilgi bulabilecekleri, e-ticaret terimlerini öğrenebilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.
Yeni Yorum Var!
Ekonomist • 31/05/2020, 10:36
0
Mesaj
Mevcut kategoriler içinde yer almayan sektörlerde iş kurmak isteyenler ile girişimci adayları için iş fikirleri alabilecekleri; sektördeki mevcut girişimcilerin de tecrübelerini aktarabilecekleri bölüm.
Henüz yok
İlk konuyu sen açmak ister misin?
0
Mesaj
Bayilik veren firmalar hakkında bilgilerin, bayilik şartlarının, güncel franchise bedellerinin yer aldığı bölüm.
Yeni Yorum Yok!
Henüz yok
İlk konuyu sen açmak ister misin?
Forumu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Üzgünüz, aradığınız içerik belirtilen Tarih ve Zaman aralığında, bu forumda bulunamadı. Veya forum yöneticileri tarafından silinmiş yada başka bir bölüme taşınmış olabilir.


Listeleme türü
Listeleme türü
Hızlı Menü: