Ankara Güdül - Forum
Siteleriniz için Editörlük ve Makale Hizmeti Veriyorum - Baskı Önizleme

+- Ankara Güdül - Forum (https://gudul.org)
+-- Forum: KARİYER FORUM (https://gudul.org/forum-kariyer-forum.html)
+--- Forum: İLAN PANOSU (https://gudul.org/forum-ilan-panosu.html)
+---- Forum: Ürün - Hizmet Satış İlanları (https://gudul.org/forum-urun-hizmet-satis-ilanlari.html)
+---- Konu Başlığı: Siteleriniz için Editörlük ve Makale Hizmeti Veriyorum (/konu-siteleriniz-icin-editorluk-ve-makale-hizmeti-veriyorum.html)Siteleriniz için Editörlük ve Makale Hizmeti Veriyorum - Kim - 25/05/2020

Merhaba:

Uzun yıllardır internet dünyasında yüzlerle ifade edilen sitelere editörlük ve makale hizmeti vermekteyim. Bu hizmeti bireysel olarak yaptığım gibi zaman zaman ihtiyaca göre sadece büyük projeler için de binler, on binlerle ifade edilebilen makale hizmetini de aynı sektörde yer aldığım makaleci arkadaşlarla birleşerek sunabilmekteyim. Tarife bilgilerim aşağıda olup ihtiyaç duymanız halinde bana bu site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çalışma - Tarife Bilgilerim:

100 Kelimesi 2 TL olup çoklu alımlarda bu fiyatı düşürmekteyim. Verilen makale işi çok fazla araştırma gerektiriyorsa tarife ücretim 100 kelime 3 TL'dir. 

Makaleleri makale başı ek 25 kuruştan sitelerinize ekliyorum. Siteniz wordpress tabanlı ise gerekli fotoğraf eklemeleri, yoast seo ya da all in one seo alanlarına bilgi girişi, etiket girişi, kategori seçimi yaparak makalelerinizi yayınlıyorum ya da isteğinize göre zamanlıyorum. Siteniz forum tarzı ise herhangi bir ek ücret istemeden makalelerinizi yayınlıyorum. 

Tüm makaleler seo uyumlu olup her iki yana yaslı olarak yazılmaktadır. Gerekli alt başlıklar uygulanmakta ve yerine göre H1, H2, H3 taglrı gibi girişimleri de gerçekleştiriyorum. Tüm makaleler akıcı ve bilgi vericidir. Boş lakırdıdan olabildiğince uzak olarak yazılmaktadır.